Apie mus

APIE DIDĮJĮ ŽAIDIMĄ
Projektas Didysis žaidimas Lietuvoje startavo 2005 metų birželio mėnesį. Jau žaidimo pradžioje paaiškėjo, kad Lietuvos žmonės dar nepamiršo knygos, yra linkę vėl ją įsigyti ir skaityti, tačiau jiems reikia pasiūlyti modernių ir patogių knygų prekybos būdų, kurie jau seniai naudojami Vakarų šalyse.
Didysis žaidimas – tai išskirtinė galimybė įsigyti įdomių knygų, įvairiausių grožio, sveikatos ir buities prekių! Atsakinga ir kūrybinga Didžiojo žaidimo komanda rūpinasi, jog Jums būtų pateikiami tik kokybiški ir vertingi pasiūlymai!
Pagal visame pasaulyje naudojamą tarptautinės leidybos ir tiesioginės rinkodaros kompanijos Reader’s Digest modelį Lietuvos gyventojams siunčiami laiškai, kuriuose siūloma dalyvauti Didžiajame žaidime. Tik tapę Didžiojo žaidimo dalyviais, Jūs galėsite įsigyti vertingų specialiai žaidimui išleistų leidinių, kurie nudžiugins ne tik Jus, bet ir Jūsų artimuosius! Be to, dalyvaudami Didžiajame žaidime Jūs turėsite unikalią galimybę laimėti įspūdingus prizus ir nuostabias dovanas!
Jums visada pateiksime puikių idėjų, kaip pamaloninti arba nustebinti savo mylimus žmones: draugus, artimuosius, šeimos narius. Juk taip gera padovanoti malonumą skaityti – puikią knygą ar galbūt palengvinti buitį praktiškomis dovanomis artimiesiems. Dabar turite iš ko pasirinkti!
Žaisti Didžiajame žaidime gali kiekvienas, gavęs mūsų pasiūlymą. Dalyvaujant mūsų organizuojamame žaidime, nebūtina ką nors pirkti. Visi žaidėjai turi progą laimėti.
Šiandien jau turime 23 Didžiojo prizo ir 24 Specialiojo prizo laimėtojus. Iš viso įvairiais mūsų žaidimo prizais buvo apdovanoti daugiau nei 6800 dalyvių!
Jūsų susidomėjimas lėmė, kad dabar vyksta jau 24-as Didžiojo žaidimo etapas. Smagu, kad mūsų pasiūlymai padeda Jums tapti didesniais knygų mėgėjais, uolesniais skaitytojais! Malonu, jog mūsų skaitytojai įsigytose knygose randa naudingų žinių ar įdomių faktų, džiaugiasi naudingomis ir praktiškomis dovanų idėjomis bei įsigytos prekės palengviną buitį!


30 000 EUR ar 15 000 EUR – iš tiesų įspūdingas prizas!!! Džiugu ištarti žodžius – JŪS LAIMĖJOTE! Juolab kad dėl tokio laimėjimo gali pasikeisti Jūsų gyvenimas.
Štai tos laimingosios mūsų gerbiamųjų žaidimo dalyvių iškilmingo apdovanojimo akimirkos!
O kaip elgtumėtės Jūs, jei laimėtumėte? Pasidžiaugtumėte šurmulingame draugų būrelyje ar tik su savo artimiausiais ir brangiausiais žmonėmis? Jūs turite progą laimėti! Kviečiame dalyvauti mūsų rengiamame Didžiajame žaidime (papildoma informacija telefonu (8 700) 700 77 arba elektroniniu paštu info@didysiszaidimas.lt.
APIE READER‘S DIGEST
Reader‘s Digest plačiai pasaulyje žinoma tarptautinė leidybos ir tiesioginės rinkodaros kompanija įkurta 1922 metais ir užsiimanti knygų, žurnalų ir kitos literatūros leidyba bei jų platinimu.
Skaitytojams siūlomi leidiniai yra informacinio, pramoginio ir šviečiamojo pobūdžio. Tai pažintinės knygos, pasiūlymai iš serijos pasidaryk pats (sveikata, virtuvė, sodininkystė ir pan.), muzikiniai įrašai ir jų kolekcijos, video, atlasai.
Sulaukę ypatingo skaitytojų dėmesio, ypač dėl aukščiausios kokybės leidinių, Reader‘s Digest tapo didžiausia leidybos bendrove daugelyje šalių.
Savo klientams Reader‘s Digest siūlo išskirtinę galimybę susipažinti ir įvertinti siūlomus leidinius Jiems patogiausiu būdu, patogiausioje vietoje – namuose. Todėl ir kreipiasi į skaitytojus, atsiųsdami savo leidinių pasiūlymus paprastuoju paštu. Skaitytojams, užsisakiusiems leidinį, jis pristatomas tiesiai į jiems artimiausią pašto skyrių. Taigi jų leidinių skaitytojams nereikia eiti į knygynus, o tam, kad įvertintų leidinį ir nuspręstų, ar nori jį pasilikti, jiems tereikia pasklaidyti jį namuose.
Reader‘s Digest žaidimus, kuriuose siūloma įsigyti specialiai jiems išleistų leidinių ir kartu laimėti įspūdingų prizų organizuoja daugiau kaip 70 pasaulio šalių, tokių kaip Didžioji Britanija, Vokietija, Prancūzija, Ispanija, Suomija, Portugalija, Švedija, Norvegija, Suomija, Slovėnija, Čekija, Lenkija, Rusija, Kanada. Apie įmonės veiklą yra skelbiama interneto puslapyje www.rd.com.
APIE ARPRESA
UAB Arpresa veikla – bendrovės leidžiamos produkcijos, knygų, ir kitų prekių platinimas ir pardavimas. Įmonės pagrindinė veikla – vystomi prekės ženklai Didysis žaidimas bei Home club.
Didysis žaidimas – tai tiesioginės rinkodaros kanalas, su išskirtine galimybe įsigyti įdomių knygų, įvairiausių grožio, sveikatos ir buities prekių.
Home club – tai prekės ženklas, kuris vykdo daugiakanalę mažmeninę prekybą, siūlant galimybę įsigyti įvairių grožio, galanterijos, sveikatos ar buities prekių.

Kodėl mes organizuojame žaidimus?

Tiesiog norime atkreipti skaitytojų dėmesį! Mes organizuojame žaidimus turėdami panašių motyvų, kaip ir daugelis parduotuvių, kurios nuolat stengiasi kuo įspūdingiau įrengti savo vitrinas, kad tai, kas yra eksponuojama patrauktų praeinančiųjų dėmesį. Savo organizuojamus žaidimus galime pavadinti tarsi „vitrinų dekoracijomis“. Organizuojame žaidimus turėdami pagrindinį tikslą – norą paskelbti apie mūsų knygas ir prekes. Mes tikime, kad galimybė laimėti mūsų organizuojamuose žaidimuose skatina susidomėti mūsų pasiūlymu ir atsakyti mums. O aukščiausia siūlomos produkcijos kokybė yra tiesioginis motyvas atsakyti TAIP.